Kolejny numer, kolejne teksty. Coraz więcej autorów decyduje się z nami współpracować, co nie tylko cieszy nas, jako redaktorów, o sukcesie przedsięwzięcia, ale również z tego, że mimo (ponoć) tak słabego czytelnictwa w Polsce, wiele osób ma ochotę pisać. Abstrahując, ciekawe ile wyników takich “ankiet” jest robiona poza bibliotekami. A może obecnie więcej ludzi pisze niż czyta…

Nieistotne! Przyjrzyjmy się zawartości nowego numeru. Pan Michał Sobociński zaprosi nas po raz kolejny do świata Oculum Mundi w kolejnej odsłonie swojej serii “Po drugiej stronie lustra”. Pan Bartłomiej Sztobryn przedstawi nam obraz ceremoniałów pogrzebowych w społeczeństwie skrytym bardziej w cieniu w swoim opowiadaniu “Eutanasta i Niedźwiedź”, a z Panem Przemysławem Kubisiakiem poznamy świat naszych skandynawskich sąsiadów w lekkim zabarwieniu fantastycznym w opowiadaniu pod tytułem “Przeznaczenie Dezawa”. Nie zabraknie i Krzysztofa Pawłowskiego w kolejnej części opowiadania “Samozwańczy Dentysta” osadzonego w uniwersum Horyzontu.

Nie mogło zabraknąć oczywiście publicystyki. Pan Paweł R. Ofiarski przedstawi nam drugą część swojej serii o fantastyce w anime, tym razem w bardziej współczesnym wydaniu w artykule “Fantastyczne anime w fantastycznych czasach współczesnych”. W tym numerze zagościli u nas aż dwaj poeci. Tradycyjnie, Pan Patryk Szymczak ze swoimi dwoma najnowszymi wierszami “Kocham Cię” i “One, ona, on”, ale także Pan Paweł Leopold Sieradziński z dziełami pod tytułem “Wodniczy świergot ” i “Myśli natchnione”. Jak zawsze, zapraszamy do ściągania i czytania pracy naszych autorów.

Stąd możecie Państwo pobrać najnowszy numer.

Przyjemnej lektury! Mamy nadzieję 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.